Понеділок, 27 Травня, 2024

У Львові відкрили спеціальний центр для вступу людей в територіальну оборону

Центр створили на основі осередку допомоги учасникам війни на Донбасі. Про це розповіли у прес-службі ЛОДА. Далі на lviv-future.com.ua.

Як зазначається, такий заклад змогли відкрити усього за тиждень. Центр рекрутингу знаходиться на вулиці Пекарській, 41 на другому поверсі будівлі.

Яка функція рекрутингового центру для міста?

Центр насамперед потрібний для того, щоб кожен охочий зміг зручно вступити в лави територіальної оборони. Для цієї процедури в закладі працюють двоє фахівців: оператор довідкової служби та представник бригади територіальної оборони.

Оператор зможе надати консультацію щодо питань вступу в територіальну оборону. Зокрема, у центрі діє також гаряча лінія, тому можна по телефону дізнатися потрібну інформацію: які документи потрібно принести, чи які умови вступу до оборони.

Зі свого боку, представник бригади виконує усю роботу з документами. Саме він реєструє людину до учасників територіальної оборони та підписує контракт щодо резерву.

Крім того, кожен зможе одразу в центрі перевірити, чи він є на військовому обліку чи ні, переглянути наявність військового квитка.  Після цього працівники розкажуть, які документи потрібно зібрати для оформлення в резервний склад. Тоді, після подачі наявних документів, сформують особову справу та підпишуть контракт. Таким чином, відбувається уся процедура вступу.

Варто зазначити, що для отримання потрібної інформації щодо вступу в резервне військо потрібно телефонувати за номером 1580, який доступний у всі дні, окрім вихідних – з восьмої до сімнадцятої години.Нагадаємо, у Львові планують збудувати Військовий храм Святого Миколая. Сакральну споруду зведуть на території Ліцею імені Героїв Крут, де вже заклали наріжний камінь. Крім того, у ліцеї також відкрили музей, присвячений подіям УНР та історії навчального закладу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.