Андрій Садовий закликав ЄС підтримати український бізнес та допомогти у відбудові міст. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради. Звертаючись до представників місцевої влади та організацій ЄС, міський голова Львова Андрій Садовий закликав Європейську регіональну раду співпрацювати з українськими містами та допомагати відновленню після війни. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради. Міський голова Львова Андрій Садовий звернувся до представників місцевої влади та організацій ЄС, закликаючи представників місцевої влади та організацій ЄС налагодити партнерські відносини з українськими містами та сприяти у повоєнній відбудові. Далі на lviv-future.com.ua.
Львівські партнери
Як він зазначив, громади України та мери проявляють велику мужність. Наразі 196 громад окуповані, 8 мерів ув’язнені. “Тож кожна громада, з них 1470, має нового партнера в Європі. Це дуже важливо, щоб ми могли дати приклад. Львівщина працює зі шведською асоціацією SALAR, і разом відновлюємо громади після війни” – сказав Садовий. За його словами, ЄС має приєднатися для підтримки українського бізнесу.
Важливо блокувати всі культурні, міжнародні, будь-які ініціативи. За словами Андрія Садового ця війна є особливою. Ми відстоюємо демократію та право бути вільним народом. Голова міста закликав всіх блокувати все, що пов’язане із цією країною.
Саме зараз потрібно пробувати відновити економіку країни. Тому для нас важлива економічна підтримка зі сторони. Важливо пробувати відновити український бізнес, для цього потрібно шукати відповідні програми від ЄС.
Яка ситуація в економіці в країні? Станом на 14 березня 2022 року За оцінками Міжнародного валютного фонду, цього року Україні знадобиться близько 4,8 млрд доларів зовнішнього фінансування, і якщо війна скоро закінчиться, ВВП країни скоротиться на 10%. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на звіт Міжнародного валютного фонду. Однак МВФ заявив, що економічне скорочення може бути глибшим, коливаючись від 25% до 35%, на основі скорочення ВВП в режимі реального часу в таких країнах, як Ірак, Ліван, Сирія та Ємен. Оцінки МВФ щодо потреб України у фінансуванні слід вважати абсолютним мінімумом і слугувати мостом для всебічної післявоєнної оцінки, для оцінки фактичних потреб у фінансуванні, які могли бути набагато вищими. Крім того, на брифінгу в понеділок представники МВФ заявили, що МВФ створює трастовий фонд, який дозволить країнам направляти ресурси в Україну. Незрозуміло, скільки така сума грошей може накопичитися на потреби України.