Субота, 7 Вересня, 2024

Як війна змінила формат роботи ранчо на Львівщині

Одне з ранчо на Львівщині з перших днів повномасштабної війни приймає замість туристів вимушених переселенців із гарячих точок України. Далі на lviv-future.

Спершу людей розміщували в номерах та в конференц-залі просто на підлозі, а потім приміщення облаштували ще й двоповерховими ліжками задля їхнього комфорту. Якось тут проживало аж п’ятдесят осіб одночасно.

У кожної людини своя історія

Власною поділилась Аліна з Гостомеля, вона тепер проживає на ранчо разом із п’ятирічною донькою. Представникам управління туризму та курортів Львівської ОВА Аліна розповіла, як вони вибиралися з міста: спершу разом із чоловіком переїхали в Ірпінь, а потім чоловік підвіз її із дочкою до підірваного мосту, проте посеред дороги машина заглухла. А після цього почались обстріли, тож добре, що так сталось, бо якби авто не зупинилося, вони, найімовірніше, загинули б. Чоловік залишився там, а Аліна з дочкою побігли через річку.

Потім потрапили до Києва, там вже було значно легше. З Києва евакуаційним потягом приїхали до Львова, переночували на львівському вокзалі, а тоді перебралися на ранчо до своїх знайомих. Спершу, за словами жінки, було страшно навіть тут, вночі реагували на звук холодильників, бо здавалось, що то летить літак. Вже згодом стало дещо спокійніше, бо тут немає постійних вибухів та обстрілів, як у Гостомелі. Речей не взяли із собою майже ніяких, усе залишили вдома. Проте, ділиться Аліна, поки не відомо, чи є взагалі ще в них дім. Не відомо й те, де зараз чоловік, бо зв’язку із ним немає.

Півсотні переселенців господар цього ранчо прилаштував у Польщі, а саме у варшавській конюшні своєї знайомої. Проте є й ті, що відмовляються їхати за кордон. Єдине, що вони хочуть, – повернутися додому, а потім відбудовувати свої міста. А тому, каже господар, немає жодного сумніву в нашій перемозі.

Щодо формату роботи ранчо, то планують залишити все, як є, аж до кінця року. Прогулянки на конях збережуть, оскільки це нікому не заважатиме. А щодо інших розваг, то:

«Не корпоративи ж і весілля у такий час проводити. Людям треба десь жити», – говорить господар.

До слова, за офіційними даними, від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну на Львівщині надали прихисток 262 тисячам людей. Також значна частина вимушених переселенців поселилась самостійно.

Якщо ви маєте можливість прийняти в себе вимушених переселенців, то зголошуйтесь на офіційному державному ресурсі «Прихисток» за посиланням.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.